Prezentace na doméně zonastylu.cz se připravuje. Kontakt: info@malutkimedia.com

HomePage
Nářadí a pomůcky
Veletrhy, výstavy, akce
Solární energie
Elektromobilita
Zajímavá videa
Různé

**-20. výročí založení společnosti ASICentrum, spol. s r.o.

**-20. výročí založení společnosti ASICentrum, spol. s r.o.

**-Dne 1.12.2012 oslavila pražská firma ASICentrum, spol. s r.o. 20. výročí svého založení.

**-

Dominantní činností firmy ASICentrum je návrh integrovaných obvodů včetně zajištění všech navazujících procesů. Firma má zkušenosti v oblastech digitálních, analogových a zvláště smíšených systémů (mixed-mode, digital/analog). Počet zaměstnanců vzrostl z počátečních 12 na dnešních 66, nepočítaje řadu studentů technických vysokých škol, kteří ve firmě zpracovávají diplomové práce a mnohdy i spolupracují na skutečných projektech. ASICentrum je certifikováno podle Systému jakosti normy ISO9001:2000, Systému jakosti automotive normy ISO/TS16946:2002 a Systému managementu bezpečnosti informací ISO 27001.

Od roku 2001 se ASICentrum stalo součástí mezinárodní skupiny SWATCH GROUP prostřednictvím 51% podílu, který získala švýcarská firma EM Microelectronic Marin, 100% dceřinná firma SWATCH GROUP založená v roce 1975. EM Microelectronic je významným výrobcem integrovaných obvodů. Své zkušenosti z návrhu a výroby obvodů s extrémně nízkým příkonem, původně pro hodinky, zhodnotila v řadě dalších aplikací jako RFID, počítačové periferie, systémy pro automobily, průmysl a zdravotnictví. Pro řadu významných zákazníků z mnoha zemí světa vyrábí ročně více než miliardu čipů.

Českým a slovenským zákazníkům prodává ASICentrum součástky a moduly firmy EM Microelectronic a zajišťuje jim následnou technickou i aplikační podporu.

ASICentrum je distributorem SW prostředků americké firmy Mentor Graphics v České republice a Slovenské republice.

Firma se rovněž účastní řady mezinárodních projektů a aktivně spolupracuje s mnohými zahraničními firmami.

2012120601 / 6. 12. 2012 / - / editor /
National Electronics Week, 12th-14th April 2016, Birmingham,UK
National Electronics Week, 12th-14th April 2016, Birmingham,UK
.....
CEBIT 2016, Hannover, DE, 14-18 March 2016
CeBIT offers unique benefits. Boasting an IT show and a conference programme for professionals, CeBIT defines the latest IT trends, presents talks by high-calibre speakers and forward-looking panel discussions, and showcases product innovations from all over the world.
.....
CEBIT 2016, Hannover, DE, 14-18 March 2016
Mobile World Congress 2016, Barcelona, 22-25 FEB 2016
Mobile World Congress 2016, Barcelona, 22-25 FEB 2016
Mobile World Congress is the world’s largest gathering for the mobile industry, organised by the GSMA, & held in the Mobile World Capital Barcelona, 22-25 February 2016.
.....
CEBIT 2017, Hannover, DE, 20-24 March 2017
CeBIT offers unique benefits. Boasting an IT show and a conference programme for professionals, CeBIT defines the latest IT trends, presents talks by high-calibre speakers and forward-looking panel discussions, and showcases product innovations from all over the world.
.....
CEBIT 2017, Hannover, DE, 20-24 March 2017
**-SCADA systém PROMOTIC
**-SCADA systém PROMOTIC
**-PROMOTIC je software, který slouží k vizualizaci a řízení technologických procesů v širokém spektru průmyslových odvětví. Stále častěji je tento typ software využíván také pro správu a ovládání technologií v "inteligentních domech" a budovách. PROMOTIC je oblíbený a cenově dostupný softwarový nástroj s více než dvacetiletou tradicí.
.....
**-Conrad Business Supplies představuje řadu Link Solutions pro testování síťového připojení
**-LinkRunner, LinkSprinter™ a další příslušenství nabízí rychlou, na cloudu založenou metodu pro testování síťových zapojení typu End-to-End
.....
**-Conrad Business Supplies představuje řadu Link Solutions pro testování síťového připojení
**-Centra ČEZ Point vstupují do služeb elektromobility
**-Kontaktní místa ČEZ Point v Liberci a Hradci Králové rozšiřují síť míst poskytujících servis pro zákazníky projektu Elektromobilita ČEZ. Nově budou klientům k dispozici mj. při vyplňování smluv a především při vydávání čipových klíčenek k aktivaci dobíjecích stanic Skupiny ČEZ.
.....
**-Fotovoltaické Fórum a Energetická konference 2015
**-Duální konference České fotovoltaické asociace (ČFA) proběhne ve dnech 24. a 25. listopadu 2015 v kongresovém centru hotelu Step v Praze.
.....
**-3D tiskárna - Builder Extreme 1000
**-3D tiskárna - Builder Extreme 1000
**-Builder Extreme 1000 je profesionální open-source 3D tiskárna určená pro tisk velkých objektů. Své uplatnění nalezne v průmyslovém oboru, nebo u architektů a designérů, kteří s její pomocí mohou tisknout objekty o rozměru až 690 x 690 x 900 mm
.....
**-Při blackoutu by Temelínu pomáhalo Lipno
**-Bezpečnostní systémy máme pod napětím, situace je pod kontrolou. Tímto konstatováním dnes v Jaderné elektrárně Temelín skončilo součinnostní cvičení, do kterého se zapojily hned tři energetické společnosti.
.....
**-Při blackoutu by Temelínu pomáhalo Lipno
**-Pracovní pozice: Technik údržby leteckých přístrojů
**-Pracovní pozice: Technik údržby leteckých přístrojů
**-Požadavky: SŠ vzdělání elektrotechnického směru. Osobní zájem o opravy/výrobu elekronických obvodů. Nutná velmi dobrá znalost principů elektronických obvodů v analogové i digitální technice. Znalost principů vysílačů a přijímačů UHF,VHF, vysokonapěťových i nízkonapětových zdrojů, principů zobrazování CRT, LCD. Mechanická zručnost. Znalost anglického jazyka a orientace v technické literatuře a manuálech. Znalost práce s PC (win/office).
.....
**-Seminář: Arrow & Texas Instruments: The Precision Labs Live Experience , Brno 15.10.2015
**-Rád bych Vás tímto pozval na praktický seminář,který pořádáme spolu s Texas Instruments dne 15.10. v Brně v Hotelu HolidayInn u výstaviště Brno. Jedná se o velmi úspěšný praktický seminář, který vedou technici z TI + dovezou několik pracovišť s různými měřáky,osciloskopy a podobně. Pro techniky a vývojáře to bude jistě přínosné . Témata Op Amp Noise, Input & Output Swing Limitations, Slew Rate, Bandwidth budou neprve vyložena teoreticky a poté prakticky.
.....
**-Seminář: Arrow & Texas Instruments: The Precision Labs Live Experience , Brno 15.10.2015
**-Eltronika - výrobce průmyslových routerů a GSM terminálů
**-Eltronika - výrobce průmyslových routerů a GSM terminálů
**-Společnost Eltronika je předním světovým dodavatelem M2M řešení. Dodáváme kompletní software i hardware pro bezdrátovou M2M komunikaci a zajišťujeme i implementace systémů počínaje návrhem až po tvorbu 3D prototypu.
.....
**-AMPER 2016 otevře nové obzory na poli elektrotechniky
**-Desítky technologických oborů a přednášek, stovky vystavovatelů a expozic, tisíce obchodních setkání, desítky tisíc návštěvníků a exponátů. I takto lze stručně shrnout základní atributy, které každým rokem opakovaně potvrzuje největší událost na poli elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení ve středoevropském regionu – veletrh AMPER.
.....
**-AMPER 2016 otevře nové obzory na poli elektrotechniky
**-Ministerstvo dopravy jezdí elektromobilem od ČEZ
**-Zaměstnanci Ministerstva dopravy budou v ulicích Prahy a okolí jezdit elektromobilem. Úřad totiž na dobu tří let zařadí do svého vozového parku elektromobil Nissan LEAF. Vůz dnes ministrovi dopravy Danu Ťokovi slavnostně předal člen představenstva a ředitel divize obchod a strategie ČEZ Pavel Cyrani. Jedná se o aktivitu projektu Elektromobilita ČEZ, jehož cílem je podpora rozvoje tohoto způsobu dopravy v ČR.
.....
**-České Radiokomunikace a Český rozhlas spouští experimentální DAB+ vysílání pro Prahu a okolí
**-Rozhlas učinil další důležitý krok směrem k digitalizaci. Spuštěním experimentálního multiplexu DAB Praha ze žižkovského vysílače Českých Radiokomunikací se poprvé testuje digitální rozhlasové vysílání ve špičkové kvalitě prostřednictvím vysílače vysokého výkonu, který pokryje Prahu a část středních Čech, tedy téměř pětinu obyvatel Česka (17 %).
.....
**-České Radiokomunikace a Český rozhlas spouští experimentální DAB+ vysílání pro Prahu a okolí
**-NETGEAR představuje Wi-Fi router R6400
**-NETGEAR představuje Wi-Fi router R6400
**-Nová generace routerů NETGEAR podporujících Wi-Fi standard AC1750 přináší až o 80 % vyšší výkon oproti předchozí generaci
.....
**-Udělej si sám II. - kutilství v Československu před rokem 1989 aneb ve jménu Přemka Podlahy
**-Regionální muzeum a galerie Jičín - 19.6.2015-27.9.2015
.....
**-Udělej si sám II. - kutilství v Československu před rokem 1989 aneb ve jménu Přemka Podlahy 
Adresář

EKOBONUS.CZ

SMARTMANIA.CZ

DIGIZONE.CZ

EKOBYDLENI.EU

HYBRID.CZ

Lenovo

DEXON CZECH s.r.o.

FANDA elektronik s.r.o.


Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara
Kalendář
CEBIT 2016, Hannover, DE, 14-18 March 2016
CEBIT 2017, Hannover, DE, 20-24 March 2017
All trademarks are the property of their respective owners. ISSN 1801-3813 , Contact: MALUTKI media s.r.o, Těrlická 475/22, 735 35 Horní Suchá, tel. 00420-603531605, info@malutkimedia.com